Dikey Bahçe

Dikey bahçeler mekanlarımıza kattıkları canlılık ve hoş görüntünün yanı sıra ısı yalıtımı sağlayarak enerji tasarrufuna da katkı sağlarlar. Yalıtım tabakası gibi görev yapan dikey bahçe konstrüksiyon ve materyalleri sayesinde dışarıya kaçan ısı minimuma iner. Dikey bahçe uygulamalarının mülkünüzün değerini neredeyse iki katına çıkaracağını sakın unutmayın, bu eşsiz doğa tasarımından faydalanmak her zaman için bir ayrıcalık olacaktır.


 • İç Mekan Dikey Bahçeler
  İç mekân dikey bahçeler tropikal bitkiler kullanılarak yapılan, uygulandığı ortamın havasını ve albenisini önemli ölçüde değiştiren uygulamalardır.
  Bu Çözümlerde dış mekân uygulama sistemlerine ek olarak bitkilerin ihtiyacı olan nemi ve ışığı sağlayacak sisleme ve aydınlatma sistemleri dâhil edilir.
  Uygulama sonlandığında bitki çeşitliliği ve renkleri açısından zengin görsel estetiğe sahip bir sonuç ortaya çıkmaktadır.
  İstenilen genişlik ve yükseklikte uygulanabilmektedir.
 • Dış Mekan Dikey Bahçeler
  Dış mekân dikey bahçeler esnek ölçü, şekil ve mimari özelliklerde duvarlarınıza uygulanır.
  Ayrıca Şekil, Logo, Yazı Fontu gibi istekleriniz bitkilerle 3 boyutlu olarak duvarınıza yansıtılır.
  Sahip olduğu güçlü altyapı sistemleri ile Uzun yıllar sağlıklı yapısını koruyan Dış mekân dikey bahçeler yaşadığı mevsimsel değişikliklerle de sürekli ilgi odağı oluşturur (Meyve ve Çiçek verme, renk değişimleri vs.) İstenilen genişlik ve yükseklikte uygulanabilmektedir.