Hakkımızda

Biz Kimiz


  • İnsanoğlu yerleşik hayata geçtiğinden beri, gökyüzünün gitgide grileştiği, yaşam alanlarının hızla kirlendiği şehirlerde yaşamak durumunda kalmıştır. Doğaya özlem gün geçtikçe artmış, bunun sonucunda peyzaj mimarisi doğmuştur. Büke Doğa, mevsimsel farklılıkları, yöresel iklim özelliklerini ve arazi basınç farklılığını göz önüne bulundurarak, doğayla savaşmak yerine doğanın kabul edeceği projeleri uygulamaktadır. Projelendirme, uygulama ve bakım aşamalarının tümünde son derece titiz davranan Büke Doğa, özgün çalışmalarında detaylardaki incelik ile fark yaratmaktadır. Ayrıca Büke Peyzaj, Çubuklu-Beykoz'da bulunan fidanlığında en kaliteli bitki türlerini satışa sunmaktadır. Büke Fidanlığı; iç ve dış mekan bitkileri, saksı çeşitleri, nebati toprak, torf, gübre karışımları ve çim tohumlarından oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Vizyonumuz


  • Gelişen teknolojiyi takip ederek; Fonksiyonel yönü gelişmiş, maliyeti azalan, sürdürülebilirliği artmış, ekolojik yönden doğaya daha uyumlu peyzaj alanları tasarlamak ve bu tasarımları uygulanma öncesinde müşteriye daha ayrıntılı ve gerçekçi biçimde gösterip sunabilmektir.

Misyonumuz

  • İnsan ve çevre arasındaki ilişkinin sürdürülebilirliği için uzmanlık, kalite ve yeniliklerin birlikte kullanmak ve her yeni iş ile daha da güçlendirmek. Bu nedenle biz yaptığımız işlerde yüksek kalite standartları gözeterek her ayrıntıya dikkat ederiz. Bu çaba ile hem müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hem de insan ve doğa arasında sürekli bir ilişki kurmayı amaçlıyoruz.

Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz

Ülkemizde ki geniş bitki çeşitliliği firma ve şahıslar için birçok alternatif sunmasının yanında, yanlış bitki seçimlerinin de çoğalmasına yol açabilmektedir. Bu seçimlerin sonucunda yaşanan kayıplar Peyzaj projelerinde ki maliyetlerden fazla olabilmektedir.

Peyzaj projelerinde sulama işlemlerinin diğer alanlar gibi otomatik şekilde yapılabilmesi için kurulan peyzaj sulama sistemleri ile mekanlarınızda ki güzelliği arttırabilir ve devamlılık sağlayabilirsiniz. "Verimli Projeler" üretmek temel hedefi olan Büke Fidancılık için sulama projenin temelinde yer almaktadır.

Çevre düzenlemesi belirli kriterleri olan ve profesyonel ellerden çıkması gerken projelerdir. Çevre düzenlemesi ihtiyaçlarınız tarafımızdan incelenir ve size özel, özgün bir çalışma dosyası beğeninize sunulur. Bir projenin tamamlanması eşittir yepyeni bir yaşam alanı.

Şirketimizden Haberler